Mora Terapi ile Sigara Bırakma

İnsan vücudunda, tüm vücut işlevlerinin birbirleri ile uyum içerisinde çalışmasını sağlayan, yeme içme ihtiyaçları, doğal veya sonradan edinilmiş alışkanlıklar, ve tüm diğer vücut fonksiyonlarını kapsayan üst düzey bir iletişim sistemi vardır. Mora Terapi uygulamasında işlem sigaranın vücutta yarattığı manyetik frekansların, karşıt frekanslarının vücuda 45 dakikalık bir seans boyunca geri verilmesi ile temizlenmesini hedefler. Terapide kullanılacak olan elektromanyetik frekanslar, klinikte içeceğiniz son sigaranız üzerinden ölçülen değerler ile belirlenir, bu sebeple son sigaranız genellikle kullandığınız markadan seçilmelidir. Uygulama, siz rahat bir koltukta dinlenirken ve herhangi bir acı ve ağrı vermeden, Mora Terapi cihazına bağlı el ve ayak elektrotlarından, seans öncesinde içtiğiniz sigaradan alınan manyetik frekansların, değiştirilen elektromanyetik titreşimlerinin vücuda tabi tutulması ile yapılır. Ayrıca seans sırasında kişinin genel vücut frekansları da Mora Terapi cihazı tarafından taranıp, vücutta var olan bazı başka toksik problemli frekans gruplarının da vücuttan arındırılmasını sağlar. Seans sonrasında göbeğinizin hemen altına bir bant vasıtası ile manyetik bir çip yapıştırılır. Bu çip bir ay boyunca tedavinin etkisinin devam etmesini sağlar. Mora Terapi tamamen yan etkisiz bir tedavi yöntemidir. Seans boyunca sadece bir rahatlama hissedersiniz. Etki fiziksel bağımlılık üzerinedir; Vücudun sigara isteği fiziksel olarak azalır, çoğu zaman tamamen ortadan kalkar. Sigarayı bıraktığınız için sinirlilik ve anksiyete yaşanmaz, Aksine genel bir sakinlik hali oluşur. Sigarayı bıraktığınız için iştah açılması olmaz ya da bu eğilim belirgin olarak azalır.

Son 2 Sigara;

Tedavinin yapabilmesi için vücuttan temizlenecek frekans örneğine ihtiyaç vardır. Yani tedaviye başlayacak kişi uygulamaya gelirken yanında her zaman içtiği markadan 2 adet sigarayı da getirir. MORA ile yapılacak biorezonans uygulamasının hemen öncesinde getirdiği iki adet sigarayı yarım yarım içer. Tedavide kullanılacak elektromanyetik frekanslar bu son içilen sigaralardan alınır.

Tedaviye Başlangıç;

MORA-Terapi uygulaması rahat bir koltukta otururken yapılır. Bu sırada vücut 45 dakika boyunca sigaradan alınıp değiştirilen elektromanyetik titreşimlere tabi tutulur. Tedavi sırasında uygulama yapılan kişinin her iki elinde özel iletken elektrodlar bulunur, ayaklar özel iletken bir plaka üzerinde durur ve alnına bir bant sarılır. Seans sırasında herhangi bir kötü his, acı vb. olmaz. Kişi sadece rahatlama ile beraber hafif bir gevşeklik hisseder.

 Homeopatik Sıvı Nedir?

İçerisinde tuzlu su ve çok az miktarda etil alkol bulunmaktadır. Nikotin ya da herhangi bir aktif madde içermez. Bu sıvı tedavi sırasında cihazın içerisinde bulunur ve elektrohomeopati kurallarına göre, frekans yüklemesine tabi tutulur. Bu sıvı tedavi sonrasındaki günlerde istek olduğunda dil altına damlatılır. Bu sıvı isteğe göre alkolsüz de hazırlanabilir veya tedavi olacak kişinin getirdiği şişe suyu kullanılarak da hazırlanabilir. Homeopatik sıvının ihtiyaç duyulduğunda günde 3 – 4 kez onar damla şeklinde dil altına damlatılıp 30 saniye kadar ağızda tutulduktan sonra yutulması tavsiye edilir. Öncesinde şişe mutlaka çalkalanır. Şişedeki sıvı bitene kadar kullanılır. Sıvının cep telefonu, laptop, tv gibi elektromanyetik dalga yayan cihazlardan uzak tutulması gerekir.

Çip Nedir?

Homeopatik sıvıya benzer şekilde bu frekanslar bir metal üzerinden geçirilir. Bu metal tedavi sonrası göbeğin iki parmak altındaki bir akupunktur noktası üzerine çip cilde temas edecek şekilde yapıştırılır. Bir ay yapıştırılan yerde kalır, gerektiği durumlarda kişi çıkarıp takabilir. Ancak uzun süreli olarak çıkarılması önerilmez.

Tedavi sonrası su tüketimi;

İşlem sonrası ilk 48 saat özellikle bol su (günde yaklaşık 3 litre) içilmesi gerekir. İlk 48 saat alkolden uzak durulmalıdır. Birkaç gün boyunca halsizlik ve vücutta hafif bir sigara-kül kokusu olabilir. Mora-Terapinin en büyük avantajı “üzerine gitme davranışı” nın yapılabilmesidir. 2. günden sonra istek yaratacağını düşünülen şeyler özellikle yapılmalıdır. Böylece aslında uygulama yapılan kişi, hayatındaki tek değişikliğin sigara içmiyor olmak olduğunun farkına varacaktır.

Yan etkisi var mı?

MORA-Terapi tamamen yan etkisiz ve doğal bir tedavi şeklidir. Vücudun dengelenmesi ve normal hale getirilmesi prensibi ile çalışır. Vücutta kötü birşeylere yol açabilecek herhangi bir etki yaratılamaz. Çünkü bu işlemde kullanılan elektromanyetik frekanslar vücutla “rezonansa girmez”. Herhangi bir elektrik akımı kullanılmaz. Kural olarak biorezonans ile sadece vücut sisteminin daha iyi çalışmasını sağlayacak tedaviler başarılabilir.